bz-kmz-cover.jpg
NÖRONUS Yaratıcılık Üzerine Tasarlanmış Bir Gezegendir...

Bilgi, içinde bulunduğumuz dijital çağda, teknolojik gelişmelere bağlı olarak, oldukça hızlı transfer edilir hale gelmiştir. Rekabet avantajı denen kavram kısa bir raf ömrüne sahiptir. İçinde bulunduğumuz çağ yaratıcılık çağıdır. Bu çağda artan her kazanç, küresel rakipler hızla kopyalayı adapte oldukça sıfıra iniyor. Tüketiciler neredeyse sınırsız ürün ve hizmet seçeneklerine sahip. Çalışanlar artık işler için başkalarıyla küresel çapta rekabet ediyor.

İşte tam da bu durumda, tüm bu hızlı akış ve yoğun bilgi bombardımanının arasından sıyrılıp aynı sektörde faaliyet gösterdiğiniz diğer firmalar arasından tercih edilir hale gelmek ya da aynı işyerinde beraber çalıştığınız mesai arkadaşınızdan daha önce seçilir hale gelmek için fark yaratmanız gerekiyor.

 
Fark yaratmak, kendi potansiyelinizi fark etmek ve içinizdeki yaratıcı gücü harekete geçirmektir. Sizin ve şirketinizin yaratıcılık çağında kazanabilmesi için, yaratıcı becerilerinizi besleyip geliştirmeniz, bir teknisyenden çok bir sanatçı haline gelmeniz gerekir.

 
NÖRONUS, mucize makine beynimizin mükemmel kullanım dinamiklerinden hareketle, her birimizin içinde yatan yaratıcılık bolluğunu ortaya çıkaracak deneyimler yaratmak üzere konumlandırılmıştır. Bu kapsamda değerlendirildiğinde hayal etmeyi, hayali gerçeğe dönüştürmeyi ve yaratıcılığı, yaşamın her alanında kullanacak bireyler yetiştirmeyi kendine amaç edinmiştir. Siz de gecikmeden kendinize bu mükemmel yapılanmadan fayda sağlayın.
 
Dengeli Beslenme
Düzenli olarak verdiğimiz eğitimlere işaret eder. NLP (Neuro Linguistic Programming) tabanlı olarak bireylere ve kurumlara yönelik dış mekan takım çalışması, stres yönetimi, beynin çalışma sistemi, hafıza ve yaratıcılık gibi kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra insan kaynakları yönetimi, sattış teknikleri, temel koçluk becerileri gibi mesleki eğitimler de verilmektedir.
 
Öğün Arası Atıştırmalık
Düzenli eğitimlerin dışında kısa süreli, öğün arasu atıştırmalık eğitimlere işaret eder. 2 saatlik programlar şeklinde, kısa süreli ama öze ulaştıran etkin uygulama eğitimlerinin içerir. Günlük eğitimler kadar doyurucu olmasa da açlığınızı bastıracek, midenizi yatıştıracak ve sizi her zaman zinde tutacak programlardır.
 

Kriptoloji
Hem kurumlara, hem de bireylere yönelik koçluk hizmetleri ve koçluk eğitimlerine işaret eder. Hepsi konusunda uzman olan koçlarımızla çalışarak içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarabilir, gerçekte ne istediğinizi tam olarak anlayabilir, yaratıcı düşünebilir, yatırım kararları alabilir ve daha birçok konuda istediğiniz çözüme ulabilirsiniz.
misyon-2.jpg

"Bir işi ya yaparsınız ya da yaşarsınız."

Mustafa Bayındır

Nöronüs Nöron Eğitim Merkezi olarak iş hayatımızda attığımız her adımın hayat amacımıza hizmet etmesine gayret ediyor, işimizi de bu doğrultuda hayatımızın parçası haline getiriyoruz.

vizyon-2.jpg

Bir farkındalıkla sen değişirsin, sen dokunursun dünya değişir.

Nöronüs Nöron Eğitim Merkezi olarak gelişimin, bireylerden hareketle kişilerin etki alanlarına yayılmasını hedefliyoruz.